Žaluzie

Více informací viz. stínící technika


    Firma INTERIA MOST spol. s r. o. nabízí tyto žaluzie :

    - horizontání

    - horizontální interiérové

    - horizontání pro plastová okna

    - roletky pro plastová okna

    - vertikální interiérové textilní

    - vertikální interiérové plastové

 

    Textilní vertikální žaluzie
    Použití :

Plně nahrazují záclony, závěsy a garnýž, k předělení interiérů, v bytech, kanceláří, hotelech , zimních zahradách, společenských prostorách, ...

 

    Vodící profil :

Hliníkový vodící profil je systému V34- Šířka 40 mm, výška 25mm. Vymezovací dis - tance kovové ( na přání i plastové ).

 

    Lamely :

Jsou vyrobeny z několika druhů tkanin. jsou to textilie ze sklených vláken, z poly - esteru potažených hmotou Techniaflam, textilie z PVC, textilie bavlny. Výběr z více než 70 druhů a barev. Šířka lamel - 89mm nebo 127 mm.

 

    Maximální rozměry: šířka 6000mm, výška podle použitého materiálu
    Maximální doporučené rozměry : šířka 5000mm, výška 4000mm
    Ovládání : ručně řetízkem a provázkem, popř. ovládání motorem
    Způsob stahování : druhy a nákresy stahování jsou uvedeny v příloze

    Uchycení : do stropu ( speciální úchytkou ), popř. na stěnu ( za použití konzoly a

     úchytky )

    

Speciální varianty (posuvné stěny, střešní okna, horizontální a vertikální oblouky) instalace v náklonu - po předchozí konzultaci. .

 

    Termín dodání: 3 až 10 dní od vyst. objednávky.

 

Záruka: 1až 2 roky podle použitého materiálu, pozáruční servis.

 

    Čištění textilních vertikálních žaluzií

 

Problémem, kterým se na našem trhu zatím mnoho firem nezabývá, je čištění vertikálních textilních žaluzií. Dodnes doporučované ”domácí praní ” bez dodržení technologického postupu nepřináší očekávaný efekt a mnohdy se takto ošetřené žaluzie podaří zničit. Metoda chemického čištění umožňuje nejen zachovat původní antistatické vlastnosti, ale vrátí vašim žaluziím jejich původní vzhled.

 

    Horizontální žaluzie
    Hliníková horizontální žaluzie - šířka lamel 25 mm:

Žaluzie určené pro montáž mezi skla zdvojených oken nebo do interiérů a na střešní okna. Jsou vyráběna ve 40 barevných odstínech včetně dvoubarevných a s tzv. diago - nálním vzorem.

 

    Hliníková horizontální žaluzie - šířka lamel 50 mm:

 

Dodávají se v provedení interiérovém nebo exteriérovém. Vhodné na velké plochy, např.výkladní skříně obchodů apod. Standardně 17 barevných odstínů.

 

 

    Popis základních provedení a od nich odvozených typů

Meziokenní : jedná se o základní provedení, od něhož se odvozují další typy žaluzií. Horní a dolní profil spolu se šňůrkou a žebříkem jsou v barvě bílé. lamely dle výběru ze 40 barevných odstínů.

 

Meziokenní s fixací strunou: jedná se o shodný typ jako v provedení meziokenní, ale navíc obsahuje strunu vedenou na obou koncích lamel speciálními otvory.Jednotlivé lamely leží volně na spojkách žebříčku.

 

Interiérové: jedná se o provedení s ovládáním vyvedeným na krajní přední části horního profilu přes plastovou převodovku. Navíc obsahuje brzdu šňůrky. Ovládá se plastovým ovládacím táhlem. Ovládání lze umístit na levou či pravou stranu žaluzie. tyto žaluzie lze rovněž zhotovit i s fixací strunou.

 

    Provedení - Lux

 

Jedná se o provedení, kde jsou žebříčky a šňůrky barevně sladěny s barvou lamel. Žebříčky a šňůrky dodáváme v osmi základních barvách. Provedení horního a dolního profilu rovněž v osmi základních barvách.

 

    Horizontální žaluzie pro plastová okna

Jedná se moderní a esteticky vyvážené žaluzie s řetízkovým ovládáním, dokonale splývající v interiéru s plastovými okny i dřevěnými eurookny. Všechny upevňovací prvky jsou překryty elegantními plastovými krytkami. Nosné prvky jsou tvořeny hli - níkovými taženými profily elegantního tvaru. Jednoduché ovádání zajišťuje kuličkový řetízek, který slouží k natáčení lamel i k vytahování a spouštění žalizie. Perfektní překrytí ovládacího systému žaluzie hliníkovou lištou chrání vnitřní mechanizmus.

 

    Roletky pro plastová okna

Moderní roletka Fantazie s bočními lištami je další nabídkou naší společnosti pro uživatel oken s izolačními dvouskly. Fantazie je charakteristická vysoce estetickým vhledem a jednoduchostí montáže a ovládání. Boční vodící lišty, elegantní krycí horní profil a použité látky mofou snížit na minimum pronikání slunečního záření. Jedno - duchý a spolehlivý řetízkový ovládací mechanizmus umožňuje snadnou manipulaci a regulaci zastínění. Pestrá nabídka stínících textilních látek umožňuje dosáhnout dokonalého sladění interiéru.