Kancelářské doplňky

Společnost INTERIA MOST, spol. s r.o.dodává na český trh kompletní sortiment kancelářských strojů a profesionálního zařízení pro zpracování dokumentů a korespondence.

V naší nabídce naleznete produkty výrobců jako jsou ACCO, HETZEL, REXEL, NOBO, KENSINGTON, IBICO, GBC, QUARTET, PREMIER, INTIMUS, MARTIN YALE, FRAMA a PITNEY BOWES, které se řadí ve svém oboru ke špičce.


Katalog produktů

PRODUKTY A SLUŽBY

V krátkých termínech distribujeme stroje pro vazbu, laminování, řezání, skartování, dále kalkulačky, děrovačky, sešívačky. Prostředky pro vizuální komunikaci včetně flipchartů, tabulí, nebo projekčních pláten. Také zařízení pro zpracování korespondence, skládání, obálkování a frankování zásilek. Díky našim světově známým dodavatelům nabízíme stroje kvalitní a spolehlivé, držící krok s moderními technologiemi. U strojů, které to vyžadují, je samozřejmostí odborná instalace, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy.

PORADENSTVÍ

Našim zákazníkům jsme připraveni navrhnout optimální řešení pro jejich firmu či instituci bez ohledu na velikost zakázky. Doporučení ekonomicky a provozně výhodných řešení je v našem oboru základním předpokladem pro dlouhodobý a korektní vztah se zákazníky. Vybrané výrobky si mohou zájemci navíc prohlédnout a vyzkoušet v našem předváděcím centru.

SERVIS

Pravidelná údržba všech produktů a rychlý záruční i pozáruční servis jsou vzhledem k obvyklému zatížení kancelářských strojů klíčovým faktorem spokojenosti zákazníka. Naši školení technici jsou po dohodě vždy k dispozici. Údržba je přizpůsobena časovým možnostem a potřebám zákazníka.

CÍL

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a oboustranná spokojenost. Přesvědčte se.