Dánský nábytek

Katalog  BoConcept

Pro prezentaci bytového nábytku BoConcept (ložnice, jídelny, obývací pokoje, sedačky, židle, stoly,interiérové doplňky,... ) klikněte zde

Představy o Vašem interiéru jistě splní některá z modelových řad BoConcept. Všechny řady se vyznačují vysokou variabilitou, takže umožňují sestavení obývací stěn v různých výškových i prostorových úrovních. Konferenční stolky lze vhodně doplnit skleněnou deskou odsazenou mimo úroveň stolku. Vhodným doplňkem na oddělení klidové a pracovní zóny jsou ve velkých prostorách jsou i mobilní regály.

Nábytek společnosti BoConcept nabízí vybavení jídelny pro každého zákazníka. Velikost místnosti nerozhoduje. Stoly jsou dostupné ve všech barevných provedeních s dřevěnými nebo kovovými nohami a v různých velikostech i tvarech - řada OCCA. Lze je jednoduchým způsobem rozložit až na délku 240 cm nebo naopak složit - kulatý stůl z řady BASIC 2. Používané dýhy jsou u všech řad shodné, takže lze mezi sebou kombinovat skříňky a stoly různých kolekcí. Dvě nábytkové řady nabízí jídelny z masivní borovice.

Výrobce BoConcept myslel ve své programu na všechny generace. Sleduje vývoj trendů např. i v oblékání mladých lidí ve světě a snaží se jim k tomu nabídnou vybavení interiéru tak, aby to vystihovalo jejich životní styl a postoj ke společnosti dospělých a přitom zůstala zachována funkčnost a účelnost nábytku. Ve svém programu má zahrnuty další samostatné řady pro děti i dospívající mládež.

Pokud hledáte vybavení do své ložnice, zajisté Vás osloví některá z řad dánského výrobce - firmy BoConcept. Společnost nabízí vybavení ložnice jak z masivního dřeva, tak z dýhovanými povrchy nebo v bílé barvě. Nabízíme jak ložnice klasické tzn. velké skříně, postel, noční stolky tak i o ložnice do malých místností - postele menších atypických rozměrů, komody. Postele a skříně lze mezi sebou volně kombinovat, což umožňuje vytvořit nespočet variant přesné dle přání zákazníka, který se nemusí upínat k jedné nábytkové řadě.

Společnost BoConcept vyvinula samostatnou nábytkovou řadu pro děti COLOR4KIDS/4-EVER, kde se zaměřila především na bezpečnost dětí , funkčnost a také na barvenou kombinaci jednotlivých artiklů, tak aby především děti měly ze svého pokojíčku radost. Moduly mají zaoblené hrany a jsou vyráběny tak, aby mohly být použity, v různých variacích, od útlého věku až po léta dospívání. Nábytek se vyznačuje odolným a lehce udržovatelným povrchem, zvláště na zátěžových místech - pracovní desky stolů. Všechny používané materiály jsou zdravotně nezávadné a používané laky na bázi vody neobsahují žádná organická rozpouštědla.

Výrobce BoConcept se zaměřil na ucelenost své nabídky. Jednotlivé dýhy jsou stejné pro všechny dostupné řady. To umožňuje vybavit a doplnit interiér ve stejném stylu od předsíně až po ložnici. Vysoká variabilita jídelních a konferenčních stolů, kde jsou použity všechny materiály tj. dřevěné desky, sklo, kovové i dřevěné nohy, nabízí svému uživateli sestavení stolu nebo stolku ke každé nábytkové řadě z kolekce BoConcept. Systém mobilních regálů s 5 cm vrchní deskou jistě zajistí svému uživateli nenásilné oddělení pracovní a klidové zóny v interiéru. Pro celkový moderní design společnost vyrábí i vlastní, vysoce variabilní sedací soupravy a jídelní židle.