Bytový nábytek

XENIA
Stavebnicový policový nábytek Xenia je urřen do obývacích pokojů, studentských pokojů, domácích kanceláří a pracoven i ostatních místností. Nábytek může být umístěn i do prostoru a tvořit například předěl místnosti. vysoká variabilnost umožňuje za zákadních prvků vytvořit různé sestavy podle vlastních potřeb a přání každého zákazníka. základní - mi prvky jsou boky, police a záda. Boky jsou nabízeny v několika výškách a dvou hloubkách a umožňují sestavit nábytkovou stěnu o zvolené výšce a hloubce. Základní prvky lze doplnit dveřmi, zásuvkami, stolovými deskami a nohami. Televizní přijímač, video či jinou hifi techniku lze umístit do police za zaoblenou přední hranou, které jsou svým rozměrem k tomu určené. V základním provedení je policový nábytek Xenia dodávaný dýhovaný s bukovou dýhou a alternativně lakovaný trasparentními laky nebo mořený na tmavý odstín a lakovaný laky. Čela zásuvek a dveře je lze dodat v barevném provedení v odstínu modrá nebo slonová kost. Skleněné dveře lze dodat v hliníkovém rámu. Použité kování je zajišťováno od renomovaných výrobců. Na použité materiály lze předložit atesty o kvality a zdravotní nezávadnosti. Nábytek Xenia je dodávaný v demontovaném stavu, zabalený do kartónových obalů..

MIRABEL - konferenční stolek

BELA
Skříňový nábytek Bela je určený rovněž do obývacích pokojů, ale lze jej využít jako nábytek do ostatních místností včetně kanceláří. Velkou výhodou nábytku Bela je jeho vysoká variabilnost, která zákazníkovi umožňuje z jednotlivých skříněk tvořit různé sestavy dle vlastního přání a potřeb. Základní prvky lze libovolně doplňovat dveřmi, zásuvkami, policemi. Stůl lze sestavovat jako levý nebo pravý. Program Bela je dodáván v demonto vaném stavu, zabalený do kartonových obalů. Výrobky jsou dokončeny vysoce kavlitními laky, kování je zajišťováno od renomovaných výrobců. Použité materiály lze doložit atesty o nezávadnosti.

SIMONA - konferenční stolek

SALOME
Nábytek určený zejména do ložnoc, studentských pokojů, šaten, předsíní i ostatních místností. Vysoká variabilnost nábytku umožňuje z jednotlivých prvků sestavit různé nábytkové stěny podle vlastních potřeb a přání zákazníka. Tyto nábytkové stěny vytvoří dostatečný úložný prostor pro běžné potřeby . Tento úložný prostor může být navíc zvětšen určitým počtem čtyř nebo sedmi zásuvkových komod. Pro ložnice jsou dodávány noční stolky. V základním provedení je nábytek Salome dýhovaný přírodní bukovou dýhou a lakovaný transparentními laky. Čela zásuvek lze dodat v barevném provedení v odstínu modrá nebo slonová kost. Použité kování je zajišťováno od renomovaných výrobců. Nábytek SAlome je dodávaný v demontovaném stavu, zabalený do kartonových obalů. Na základě individuálního požadavku zákazníka je možné dohodnout podmínky dodání komod a nočních stolků ve smontovaném stavu, zabalených do kartonových obalů.

LIANA - postel, zásuvka s úložným prostorem, popř. zásuvka jako výsuvná postel

DELTA
Vysoce kvalitní a elegantní ložnice je vyrobena z výhovaného bukového materiálu. Je praktická svým velkým úložným prostorem. Na výrobku je použito kování od renomo - vaných výrobců, dokončení je provedeno odolnými laky.


Vysoce kvalitní a elegantní ložnice je vyrobena z výhovaného bukového materiálu. Je praktická svým velkým úložným prostorem. Na výrobku je použito kování od renomo - vaných výrobců, dokončení je provedeno odolnými laky.

Bytový nábytek - židle

Ze široké nabídky si lze vybírat mezi velkým množstvím potahových látek. Moření konstrukcí židlí se provádí v několika různých odstínech. Samozřejmostí je rovněž možnost barevného sladění potahového materiálu s potahem sedací soupravy.

Bytový nábytek - konferenční stolky

Firma INTERIA MOST nabízí s důrazem na idividualitu moderní konferenční stolky pro své náročné zákazníky. Je samozřejmostí, že si lze vybírat mezi jednotlivými barevnými provedeními mramorů v kombinaci s křišťálovým sklem, trvrdým lakovaným dřevem a ušlechtilými kovy.